Високий рівень гігієни сприяє бізнесу

Hand hygiene.tif

Tork та гігієна

Люди хочуть знати, що вони знаходяться, їдять чи працюють у безпечному та чистому місці. А керівники компаній хочуть знати, що вони максимально знизили ризик зриву робочого процесу через відсутність когось із працівників. Але високий рівень гігієни — це результат спільних зусиль, за яких і колеги, і клієнти виробляють у себе звичку ретельно мити руки. 

І ми вам з цим допоможемо. Ми можемо підібрати для вас найкраще комплексне гігієнічне рішення, яке максимально спростить процедури, спрямовані на підтримання гігієни рук для всіх ваших співробітників та відвідувачів. Отже ви можете подарувати своїм гостям більшу впевненість, переконати ваших колег у чистоті туалетних кімнат або ж припинити перехресне зараження в навколишньому середовищі.

Вдосконалення щоденної гігієни

Чиста та функціональна туалетна кімната справляє гарне враження про ваш бізнес та переконує всіх у тому, що вони знаходяться в безпечному та гігієнічно чистому місці. 

Мило, рушники та диспенсери ТМ Tork допомагають оптимізувати миття рук, м'яко очищаючи шкіру та скорочуючи кількість сміття й час на обслуговування. Результати спостережень та групи фокусування в дитячих садках надихнули нас на створення програми «Чисті долоньки» складається, з навчального курсу для дітей, що заохочуватиме регулярно мити руки. Матеріал було перевірено Департаментом боротьби з інфекційними захворюваннями (Вестра-Йоталанд, Швеція)

Запитайте у нас, як ми можемо допомогти покращити рівень гігієни в туалетних кімнатах, щоб ви могли зосередитись безпосередньо на своєму бізнесі.

Дотримання обов'язкових стандартів щодо гігієни

Якщо ви працюєте в галузі охорони здоров'я, виробництва продуктів харчування або в готельній сфері, ваші колеги повинні відповідати більш жорстким стандартам гігієни рук. 
 
Зайняті люди знають, наскільки важливим є регулярне миття рук, але про це легко забути. У результаті спостережень ми дізналися, як люди використовують гігієнічно-важливі робочі зони. Ми можемо допомогти вам розмістити диспенсери в необхідному місці, створюючи таким чином нагадування про дотримання гігієни протягом дня. 

Кожен другий

бажає, щоб його роботодавець приділяв більше уваги туалетним кімнатам (Hygiene Matters, дослідження споживачів SCA, 2014 р.)


Візерунок Завантажити