Сушка для рук

Сушка для рук

Бажаєте встановити сушку для рук у своїй туалетній кімнаті?

Ми не продаємо сушки для рук, але знаємо, що підійде саме нашим клієнтам. Кожна туалетна кімната повинна відповідати потребам наших клієнтів. Гігієна, економність, зручність чи зовнішній вигляд — ви вирішуєте, що найголовніше для вас. І оскільки ви, скоріше за все, розраховуєте, що придбане вами обладнання слугуватиме щонайменше кілька років, важливо переконатися в тому, що воно задовольняє всі ваші потреби.

Ось декілька фактів про сушки для рук, які ми хочемо детальніше розглянути.

Time efficient.png Економія часу?
Осушування рук за допомогою сушки може займати деякий час, і лише одна людина може нею користуватись. Ви готові до черг у години пік? Відвідувачі туалетної кімнати повинні мати можливість зайти й вийти звідти, не витрачаючи на це багато часу. Для сушіння рук за допомогою сушки необхідно 10–45 секунд на одну людину. А щоб уникнути черг в години пік і щоб ніхто не витирав руки одягом, вам потрібно буде встановити кілька сушок.
 
Паперові рушники потребують постійного наповнення. Однак взяти рушник — це лише секунда часу, а потім це ж саме може зробити наступна людина. У ваших туалетних кімнатах бувають години пік?
 
Serving multiple needs.pngЗадоволення різних потреб?
Сушки розраховані на осушування рук для дорослих. Як ви плануєте задовольняти потреби всіх відвідувачів ваших туалетних кімнат? Ви бажаєте, аби туалетна кімната задовольняла потреби кожного її користувача. Сушки добре сушать руки. Однак, це все, що вони можуть.
 
Паперові рушники можна використовувати для будь-яких цілей: витирання обличчя, гігієна носа чи просто поправити макіяж. Вони також підходять і для дітей. У користувачів ваших туалетних кімнат бувають й інші потреби, окрім осушування рук?
 
Comfortable environment.pngКомфортне середовище?
Сушки можуть бути гучними й зазвичай ніяк не співвідносяться з іншими аксесуарами туалетної кімнати. Чи не будуть вони відволікати когось на робочому місці? У ваших туалетних кімнатах повинен відображатись імідж вашого закладу. Сушки для рук створюють шум гучністю до 90 дБ. Це може спричинити дискомфорт для інших гостей та людей поза туалетною кімнатою.
 
Паперові рушники потребують наповнення, але вони ідеально пасуватимуть будь-якій туалетній кімнаті й не порушуватимуть спокій відвідувачів. Чи є такі туалетні кімнати, які ви хотіли б наповнити спокоєм та тишею?
 
The full picture.pngПовна картина?
Говорячи про сушки для рук, завжди згадують про низькі експлуатаційні витрати, однак не розповідають про вартість покупки, встановлення та обслуговування. Ви точно отримуєте найкращу якість за найвигіднішу ціну? Ви повинні знати справжню вартість та бути впевнені в тому, що ваші туалетні кімнати відповідають принципу «найкраща якість за найвигіднішу ціну». Сушки для рук обіцяють стати більш дешевим рішенням завдяки низьким експлуатаційним витратам, але ви повинні пам'ятати про вартість покупки, встановлення та обслуговування при розрахуванні справжніх витрат.
 
Для паперових рушників фіксовані ціни значно нижчі, а експлуатаційні витрати залежать від кількості користувачів. У вас є такі туалетні кімнати, справжню вартість яких ви хотіли б знати?
 
Cost efficient.pngЕкономічна вигода?
Окупність сушок для рук може настати пізніше, ніж ви цього очікуєте, якщо ви придбаєте достатню кількість обладнання, щоб задовольнити всіх користувачів. Ви знаєте кількість відвідувачів у ваших туалетних кімнатах? Ваші туалетні кімнати повинні бути економічно вигідними, не зважаючи на кількість їх відвідувачів. Сушки для рук потребують менше витрат на обслуговування. Але час окупності може тривати довше, оскільки вам потрібно придбати таку кількість обладнання, яка буде справлятися з великим напливом людей у години пік, навіть якщо зазвичай їх значно менше.
 
У ситуації з паперовими рушниками ви сплачуєте лише за те, що використовуєте. Експлуатаційні витрати можуть бути вищими, але вони завжди відображають фактичну кількість користувачів. У вас є такі туалетні кімнати, для яких ключовою вимогою є економічна ефективність?
 
Minimal cleaning.pngМінімальне прибирання?
Бактерії з сушок для рук можуть розвіюватись навколо. Ваш персонал у змозі прибирати настільки часто, аби туалетна кімната залишалася свіжою? Ви бажаєте пропонувати відвідувачам ваших туалетних кімнат альтернативні варіанти осушування рук. Сушки для рук на перший погляд потребують мінімального догляду, однак їх потрібно регулярно очищувати, щоб підтримувати в них свіжість, адже залишки бруду з рук осідають саме у сушці.
 
Паперові рушники потребують наповнення, але вони завжди залишаються свіжими, оскільки знаходяться в диспенсерах і захищені від бруду. Чи є це важливим у будь-якій із ваших туалетних кімнат? 
 
Maximum hygiene.pngМаксимальна гігієна?
Чимало людей торкається поверхні сушки для рук — як ви запобігатимете перенесенню бактерій? Гігієна повинна завжди залишатися на висоті у ваших туалетних кімнатах. Особи, які переживають стосовно перенесення бактерій від інших людей, іноді вважають відкриті сушки для рук в громадських місцях менш гігієнічними.
 
Паперових рушників торкаються лише ті особи, які ними користуватимуться, і вони відповідають вимогам більшості туалетних кімнат, для яких важливим є дотримання високого рівня гігієни. Чи є дотримання високого рівня гігієни в будь-якій із ваших туалетних кімнат дуже важливим?
 
 
 

Дізнайтеся більше про продукти Tork для туалетних кімнат, які підійдуть саме вам

Читати далі

Візерунок Завантажити