Tork_and_Sustainability_orginal - Copy.jpg

Охорона довкілля

Tork: Охорона довкілля в дії

Ми вважаємо, що охорона довкілля не буде успішною, якщо вона не допомагає розвитку вашого бізнеса. Ось чому ми співпрацюємо так тісно, визначаємо потреби та створюємо продукти та послуги, які покращують ваш бізнес. Охорона довкілля ― корпоративний підхід до бізнесу, який створює довгострокову цінність для акціонерів шляхом використання всіх можливостей і управління економічними ризиками, а також ризиками у сфері охорони довкілля й соціального розвитку.
 
Принцип діяльності компанії та продукції Tork полягає в розумінні потреб наших клієнтів та забезпеченні їх продуктами та послугами, які допомагають їм зосередитися на тому, що є найголовнішим для їхнього бізнесу. Охорона довкілля є невід'ємною частиною цього. І всього, що ми робимо. 

Уся діяльність направлена на створення цінності для клієнта

Наш підхід до охорони довкілля — це не лише довкілля, а й добробут людей та суспільства. Ми виходимо далеко за межі звичайного дотримання норм, зменшення викидів та збільшення ефективності. Ми інвестуємо у те, що має справжню цінність: як ми можемо покращити ваш бізнес. Незалежно від того, на що ви орієнтуєтеся — на задоволеність персоналу чи більш здорове середовище з гарними результатами діяльності, — продукція Tork може допомогти вам у досягненні цілей. Щоб це реалізувати, ми в практиці використовуємо підхід охорони довкілля шляхом інновацій та партнерства. 

Охорона середовища знаходиться в центрі уваги серед наших інновацій

Основа — це потреби наших клієнтів, аби бути впевненими, що принцип екологічності справді працює на користь їх добробуту. І ми продовжуємо залучати нашіх клієнтів у процес розробки через інтерактивні дослідження, випробування продукції та на етапі вдосконалення. Наприклад, ми робимо щоденну роботу прибиральників легшою й ефективнішою завдяки спеціальній ергономічній упаковці Easy Handling™ та послугам, таким як Tork EasyCube™, що заощаджують кошти, сили та час.
 
Оцінка життєвого циклу (ОЖЦ) є також невід'ємною частиною створення всіх нових продуктів Tork. Іншими словами, ми несемо повну відповідальність за все: від закупівлі сировини до виробництва і, нарешті, утилізації відходів клієнтами. Тому вам не потрібно турбуватися про екологічність продукції Tork.

Партнерство — важлива стратегія

Ми контролюємо, аби наші продукти були максимально ефективними у використанні. Для цього ми проводимо випробування наших продуктів і послуг серед клієнтів і кінцевих користувачів. Ми співпрацюємо з іншими гравцями нашої галузі, щоб завершити повний цикл. Наприклад, сюди входить ініціатива переробки відходів «Waste to Resource». І ми співпрацюємо з науковцями та фахівцями, аби збільшити наші власні й загальні знання про охорону довкілля та найкращі рішення для дотримання чистоти (наприклад рада Tork Green Hygiene Council в Північній Америці).
 
Ми також перевіряємо, щоб наші продукти відповідали найвищим стандартам екології, працюючи з найбільш поважними організаціями з екологічного маркування. Будучи світовим брендом, ми з гордістю пропонуємо широкий асортимент екологічних рішень Tork. Це спрощує для вас процес вибору, адже вам не потрібно турбуватись про екологічність продуктів, їх безпеку та якість.

Відповідальність на кожному етапі постачання...

Essity закладає основу для нашої роботи у сфері екологічного розвитку, діючи в якості лідера в галузі сталого управління лісами, виробництва паперу, постачання деревини та логістики. Її стратегія заснована на бізнес-моделі екологічного та соціального розвитку, де створені цінності для людей і природи ставляться на рівні зі зростанням та прибутковістю. Цей підхід до екологічного та соціального розвитку отримав ряд відзнак і оцінок.
 
А оскільки ми є частиною компанії Essity, лідера у галузі сталого управління лісами, ми несемо повну відповідальність за весь ланцюжок постачання, у тому числі за всіх наших постачальників. Essity має сталу й перевірену глобальну політику щодо постачальників сировини, послуги яких, у тому числі, використовують при виробництві продукції Tork. У продуктах Tork використовуються тільки відновлювані волокна від відповідальних постачальників.

....І набагато більше

Це дозволяє інноваціям продукції Tork іти ще далі. Ми хочемо більшого, ніж прозорість нашої діяльності. І ми активно шукаємо партнерів та відкриті до співпраці. Ми фокусуємося на всьому ланцюжкові створення цінності, а не тільки на ефективності використання ресурсів. Ми прагнемо до скорочення споживання енергії, і не лише нами, а усіма. І ми піклуємося про ваших співробітників, як ніби вони були б нашими.
 

Охорона довкілля в дії

Tork Xpressnap®

зменшує використання серветок на 25 % у порівнянні з традиційними диспенсерними системами


Візерунок Завантажити