Турбота про довкілля за межами дому

Сьогодні все більше часу люди проводять за межами свого дому — на роботі, у готелях, школах, ресторанах та аеропортах. А отже, усе більшого значення набуває потреба зробити життя поза межами дому екологічнішим. 
 
Ми допомагаємо вам впроваджувати рішення для сталого розвитку у ваші робочі процеси, відповідаючи на потреби ваших клієнтів та споживачів. Сюди входять різні сфери — покращення стану здоров'я за рахунок підвищених стандартів гігієни, ефективні рішення для скорочення зайвих витрат або ж поліпшення умов праці для прибиральників, шеф-кухарів чи працівників охорони здоров'я.
 
З продукцією ТМ Tork, ми  зробимо все можливе, щоб зробити життя за межами дому більш екологічно ефективним. 

 

Яким чином ми дбаємо про довкілля за межами дому

Наша місія полягає в розробці сталих рішень для середовищ, у яких перебуває людина, коли вона не вдома. Дбаючи про довкілля, ми зосередилися на трьох основних напрямках, дотримання яких у розробці нових продуктів та послуг допоможе нам досягти найкращих результатів: «Добробут», «Більше за менші кошти» та «Циклічність».

Добробут

Рівень гігієни, здоров'я та добробут тісно пов'язані між собою. У країнах, що розвиваються, доступ до чистої води й підвищення рівня гігієни стали основними інструментами для запобігання розповсюдженню цілого ряду хвороб. До того ж, в інших куточках планети, де захворюваність уже не є основною загрозою, гігієна стала невід'ємною частиною здорового й повноцінного життя. Зокрема, у готелях, ресторанах та кафе гігієна сьогодні відіграє надзвичайно важливу роль, адже високі стандарти чистоти не лише запобігають розповсюдженню хвороб від кухні до гостей, а й дозволяють підтримувати охайність та свіжість у приміщенні, що сприяє поліпшенню репутації закладу. У лікарнях завдяки підвищенню стандартів гігієни можна зменшити кількість інфекцій, що передаються в закладах охорони здоров’я, на 70%, а в дитячих садках та школах це може покращити відвідуваність на 54%. Усі наші програми з поліпшення гігієни, дослідження й співпраці спрямовані на те, щоб підвищити стандарти чистоти в усіх місцях, які відвідує людина, коли вона знаходиться за межами дому.
 
Крім того, забезпечуючи добробут, ми також дбаємо й про те, щоб обслуговування таких місць було фізично легшим і зручнішим. Наприклад, ми пропонуємо ергономічне упакування або ж системи для прибирання з автоматизованим збором даних. А наші матеріали для прибирання в промислових цехах дозволяють скоротити використання мийних засобів до 41%.

Більше за менші кошти

Сьогодні для всіх підприємств, незалежно від сектору, розміру чи місця розташування, ключовою проблемою є зменшення негативного впливу на навколишнє середовище у вигляді відходів та викидів вуглецю. 
 
Ми пропонуємо рішення, що зменшують відходи та викиди вуглецю без втрати якості. Принцип «Більше за менші кошти» заставляє по-новому поглянути на те, як ми розробляємо та виготовляємо продукти на кожному етапі ланцюжка вартості. Постійно застосовуючи оцінку життєвого циклу (Life Cycle Assessment, LCA), ми систематично оцінюємо вплив на навколишнє середовище кожного етапу життя продукту й знаходимо шляхи виробляти більшу цінність меншим коштом. До того ж, ми розробляємо рішення, що допомагають скоротити споживання, як-от диспенсери з видачею серветок по одній.

Циклічність

Наступним великим кроком у більш екологічне й стале майбутнє має бути переосмислення бізнесу та споживання як такого. Поступово суспільства з лінійних перетворюються на циклічні, а отже утворюються нові бізнес-моделі, які враховують виклики сучасності й керуються новим принципом — «розробка, скорочення, повторне використання, переробка».
 
Коли йдеться про галузь, що професійно займається питаннями гігієни, труднощі виникають на етапі переробки, адже постає питання безпеки. Однак існує чимало прикладів взаємодії між підприємствами й компаніями з переробки відходів, які спрямовують спільні зусилля на пошук нових рішень для переробки будь-якої виготовленої продукції. ТМ Tork озброїлися такими новітніми рішеннями й системами, що здатні забезпечити циклічність обігу ресурсів. Зокрема, це система Tork PaperCircle® (у ЄС) та Closed Loop Recycling (у США).

Знання, інновації й співпраця

Цінність, яку ми створюємо для наших клієнтів, ґрунтується на знаннях, інноваціях та співпраці, що дозволяють поліпшити ефективність їхніх підприємств і здоров'я працівників.
 
Завдяки глибоким знанням і розумінню тенденцій та здобутків, які впливають на роботу наших клієнтів у різних галузях, ми завжди рухаємося на крок попереду. Ви можете бути певні, що ми завжди володіємо найактуальнішими даними, будь то найсучасніша інформація про ставлення споживачів до сталого розвитку, останні дослідження щодо інфекцій, які розповсюджуються в закладах охорони здоров’я, чи новітні тенденції у сфері переробки.
 
Охорона довкілля закладена в серце наших інновацій. Ми залишаємося лідерами у своїй галузі завдяки таким провідним нововведенням, як Tork PaperCircle® — перша у світі система переробки паперових рушників для рук, та диспенсер Tork EasyCube®, який заощаджує час та зусилля наших клієнтів.
 
Ключем до створення успішних і екологічних інновацій є партнерські стосунки з нашими клієнтами, з якими ми співпрацюємо на кожному етапі розробки нових продуктів та послуг. Ми оптимізуємо наші рішення відповідно до їхніх потреб, постійно проводячи дослідження в реальному часі, тестуючи вироби й удосконалюючи наші робочі процеси.

Світовий лідер в охороні довкілля

Tork є частиною компанії Essity, світового лідера з виготовлення гігієнічної продукції та товарів для охорони здоров'я, визнаної однією з найбільш екологічних компаній у світі. Нашу відданість охороні довкілля підтверджує цілий ряд відповідних нагород та рейтингів. У нас упроваджена перевірена й структурована політика отримання сировини з відновлюваних джерел. У продуктції ТМ Tork використовуються тільки відновлювані волокна від відповідальних постачальників.  
 
Дізнавайтеся більше про цілі Essity та її дії, спрямовані на збереження довкілля, тут: https://www.essity.com/sustainability
 
FocusAreas_UA.png

Візерунок Завантажити