Ella 1.jpg

Надихайте та мотивуйте з Еллою, новим персонажем програми Tork «Чисті долоньки»

Правильні звички щодо гігієни рук формуються з раннього дитинства

Важливість миття рук

Відсутність дітей через хвороби, що спричинені поганою гігієною рук, у дитячих садках і школах є реальною проблемою. Це стосується не тільки вчителів і дітей. Часто з цієї причини батькам доводиться брати додаткові вихідні на роботі. Ми знаємо, що навчання та контроль чистоти — це важке випробування як для батьків, так і для навчальних закладів.

Миття рук

Миття рук допомагає запобігти виникненню хвороб та є найкращим запобіжним засобом.
Є три основні види передачі (бактерій та вірусів), з якими потрібно боротись:
  • з рук на очі, ніс, рот та відкриті рани;
  • іншій людині або через прямий контакт рук, або через опосередкований контакт з предметом;
  • з рук на їжу під час її приготування.

Позбавляйтеся мікробів

Більшість людей миють руки дуже швидко, потім їх просто струшують, щоб позбавитись від надлишкової води — і все. Якщо ви з самого раннього дитинства навчатимете дітей витирати руки доти, доки вони не будуть повністю сухими, то поганих звичок стане на одну менше.

Використання рідкого мила або мила-піни й подальше їх змивання водою видаляє велику кількість бактерій. Це особливо ефективно, якщо після цього слідує ретельне витирання рук. Використання мила та подальше його змивання водою є також ефективним методом позбавлення від ряду вірусів на шкірі.

А перевага використання паперового рушника полягає в тому, що бактерії залишаються на ньому. Хвороба виникає тоді, коли бактерії потрапляють всередину тіла.

Рекомендації
Образовательные материалы

Візерунок Завантажити