Royal Randwick Racecourse Rectangle.jpg

Пряма дорога до перемоги

Royal Randwick Racecourse — іподром світового рівня, розташований у Сіднеї в Австралії, на якому проводяться кінні скачки. Він вміщує до 52 000 чоловік, залежно від того, що саме там відбувається в кожен окремо взятий день змагань чи карнавалу. Публіка дуже різноманітна: тут і завзяті професійні гравці, і просто часті відвідувачі перегонів, тут модники і сім'ї. Але всі вони зібрались, щоб відчути захват і напругу першокласних перегонів під гуркіт копит лише за кілька метрів від фінішної лінії.

В День ставок люди починають прибувати об 11:00, і звідусіль лунає жвава балаканина та гучний сміх, а очі розбігаються від барвистих убрань гостей.
 
Після реконструкції, яка відбулась у 2013 році та коштувала $150 млн, Royal Randwick Racecourse тепер є об'єктом світового рівня, на якому можна проводити різноманітні заходи та перегони, під час яких глядачі зможуть не тільки насолодитися видовищем, а й перекусити та розважитись. Зала на 1000 місць, модний коктейль-бар і ресторан, 18 корпоративних боксів, шість корпоративних апартаментів, а також загальні адміністративні приміщення — тут є все, щоб задовольнити найвибагливішого учасника цього свята на честь кінних перегонів.
 
Аби нагодувати всі 52 000 чоловік, 17 кухонь іподрому працюють на максимумі своїх можливостей, а кухарський персонал у Randwick потребує щоразу універсальних продуктів. На відміну від інших спортивних об'єктів, де попит на перекуси то з'являється, то зникає, на іподромі Royal Randwick професійні гравці потребують постійної наявності під рукою їжі та напоїв протягом усього дня перегонів. Зайве говорити, що тиск на кухню є не лише постійним, а й безжалісним: тисячі професійних гравців постійно поглинають їжу протягом дня. Схожа ситуація й у зоні видачі, де ефективність організації процесу є ключовою у питанні забезпечення усіх відвідувачів їжею якомога швидше та оптимальніше, щоб ніхто не проґавив важливі перегони.
 
Це ж стосується і туалетів, яких на іподромі аж 40: вони повинні достойно виконувати свою функцію, приймаючи тисячі професійних гравців протягом дня. Туалети не лише повинні бути надійними та міцними й бути в змозі забезпечити наявність туалетного паперу, рушників для рук і мила високої якості для тисяч відвідувачів. Також важливо, щоб вони мали гарне зовнішнє оформлення й відповідали стилю, у якому виконано весь іподром.
 
Одним словом, умови праці у Royal Randwick Racecourse у день перегонів можна назвати напруженими, і персонал докладає неймовірних зусиль, щоб забезпечити кожного гостя їжею та можливістю відвідати туалет протягом дня.

Все працює на відмінно. Особливо вражають можливості системи Tork Elevation для туалетного паперу , завдяки якій можна рідше перейматись поповненням запасів, адже вони не так часто закінчуються.

Кріс Уіллсон,

менеджер проектів, Australian Turf Club