Norwegian skiing team 1 Rectangle.jpg

Ціна перемоги ― одна помилка

Норвезька національна лижна збірна ніколи б не ковзала так гладко, якби не було цих людей.

Більшість з нас, імовірно, ніколи не бачила змагання з лижного спорту ближче, ніж по телевізору, і сидячи на дивані ми думаємо, що не потрібно докладати майже ніяких зусиль, щоб мчати по снігу. Але спортсмени можуть так швидко рухатись в основному завдяки непомітним героям лижної команди — людям, що змащують лижі.
 
Бейтостолен, Норвегія. Ми зустрічаємося з Кнутом Ністадом, головним змащувачем лиж. Його команда посилено працює в спеціально обладнаному трейлері: вони готуються до чемпіонату світу в лютому 2015 року. Все має бути перевірено: зчеплення, ковзання і які хімічні речовини найкраще працюють у поєднанні.
 
Високі очікування
 
Його команда рано розпочинає підготовку. І перевірка — масштабна.
 
«Вони живуть у складному робочому ритмі: багато поїздок, довгі робочі дні й високі вимоги до результатів», — коментує Кнут.
 
Він продовжує: «Усі очікують, що норвезькі лижники будуть перемагати у змаганнях та привезуть додому золоті медалі. Якщо цього не стається, як це було в Сочі, одна з перших речей, яка підлягає ретельній перевірці, — це лижі».
 
Найкращі результати вимагають спеціалізацію команд
 
Дехто із змащувачів безпосередньо закріплені за спортсменами. Вони відповідають за підбір та догляд за усіма лижами, а також за їх перевірку та змащування перед змаганнями. Відповідальний за зчеплення шукає потрібні продукти: основні воски, нові суміші, методи або покриття — все для того, щоб у лиж було зчеплення тоді, коли воно буде потрібне. Але вони також повинні ковзати, і цим сектором займається відповідальний за ковзання. Це великий об'єм роботи, тому відповідальний за ковзання працює з асистентом, щоб знайти найкращі методи, глайдери, порошки й суміші.
 
Команда дуже залежить від надійних партнерів і матеріалів, щоб бути в змозі досягти найкращих результатів. Підготовка та чищення пари сотень лиж кілька разів протягом сезону означає, що ви залишите після себе багато відходів, якщо у вас немає найкращого можливого рішення для цього. Завдяки серветкам для чищення Tork Low-lint з низьким вмістом ворсу, вологим серветкам і паперовим рушникам в диспенсерах, встановлених на робочих станціях, процес стає ефективнішим. Слід уникати змішування хімічних речовин і підтримувати чистоту на робочому місці навіть у найбільш напружені періоди.
 
Отже повертаючись до Ністада: у його обов'язки входить усе, що стосується організаційних питань: він має забезпечити команді найкращі умови для досягнення успіху.
 
Належно від результату — ви перемагаєте і програєте разом.
 
Трейлер Норвезької федерації лижного спорту для змащування лиж оснащений багатьма продуктами Tork, у тому числі вологими серветками Tork. Оскільки в трейлері для змащування лиж немає власного водопостачання, змащувачі використовують вологі серветки Tork для очищення рук для миття та очищення рук, що полегшує їх роботу. 

Завдяки серветкам для очищення з низьким вмістом ворсу, вологим серветкам і паперовим рушникам в диспенсерах, встановлених на робочих станціях, процес стає ефективнішим.

Кнут Ністад,

головний технік, відповідальний за змащування, Норвезька національна збірна