Sparkling Hills Resort 2 Rectangle.jpg

Sparkling Hill Resort

Sparkling Hill Resort, висічений у гранітній ущелині з видом на озеро Оканаган в Британській Колумбії, є одним з найбільш видовищних оздоровчих закладів у світі.

Курорт знаходиться в приватній власності Ґернота-Ланга Сваровські зі знаменитої австрійської сім'ї, що займається кришталем. Він є зразком дизайну з використанням блискучих кришталів Swarovski на $10 млн. Із SPA-кімнат площею 40 000 кв. футів і 152 розкішних номерів (у тому числі три пентхаус-люкса, кожен площею 1200 кв. футів) відкривається насправді захоплюючий вид. Але Sparkling Hill — це дещо значно більше за просте задоволення для очей.
 
Підтримуючи популярну в Північній Америці тенденцію догляду за тілом, курорт прагне надати можливість своїм гостям зробити повне перезавантаження як тіла, так і розуму. Але створення закладу найвищого рівня з цілісним підходом вимагає набагато більше, ніж просте планування SPA-процедур чи підтримання естетичності номерів.
 
Унікальний індивідуальний план, який триває зазвичай від тижня і в який включені процедури з понад 100 наявних у закладі заходів, створюється для кожного гостя окремо. Кожен візит починається з встановлення фундаменту довіри та комфорту: «Протягом тижня перебування у нас якісно змінюються стосунки в системі гість-персонал. Гості стають частиною нашої сім'ї. Клієнт знайомиться зі співробітниками, а ми дізнаємося більше про нього, про те, що привело його до Sparkling Hill, про його сім'ю й про плани на майбутнє», — каже Яна Ґол, менеджер з обслуговування, Sparkling Hill Resort.
 
Відвідування будь-якого розкішного готелю супроводжується дуже високими очікуваннями, з яких рівень сервісу є найбільш важливим фактором для більшості. Тим не менш в пережитому досвіді відіграє роль неймовірна кількість деталей: загальна чистота, якість і презентація їжі, якість зручностей (таких як матеріал та щільність полотна рушників і навіть поверхня туалетного паперу), а також загальний стан і обслуговування готелю. Ось чому Sparkling Hill Resorts використовує багато продуктів Tork. Зокрема Яна Ґол згадує про ультра-м'який рушник для рук Tork Xpress® зі складенням типу Multifold.
 
Відчуття розкоші повинно бути доступним на всіх рівнях і стосується насамперед якості, а у Sparkling Hill не буде компромісів: лише абсолютне бажання забезпечити кожного гостя увсім, що йому може знадобитися, щоб відчувати себе як вдома. Саме це бажання — щоб кожен відвідувач відчув турботу про себе — сповнює натхненням передбачати і задовільняти потреби ще до того, як вони будуть озвучені, або навіть до того, як сам гість встигне їх усвідомити. Це бажання ставитися до своїх гостей як до членів сім'ї, якою вони і є.

Протягом тижня перебування у нас якісно змінюються стосунки в системі гість-персонал. Гості стають частиною нашої сім'ї. Клієнт знайомиться зі співробітниками, а ми дізнаємося більше про нього, про те, що привело його до Sparkling Hill, про його сім'ю й про плани на майбутнє.

Яна Ґол

Менеджер з обслуговування, Sparkling Hill Resort