Враження гостей — у ваших руках

Покращить вашу туалетну кімнату і ви збільшите прибутковість свого бізнесу

Новий спосіб життя створює нові вимоги щодо туалетної кімнати

Woman_sitting_rectangle.jpg
Збільшення урбанізації означає, що більшість людей мають швидкий ритм життя. Робота та особисте життя змінюють одне одного непомітно, адже між ними не має перерви на відвідування дому. Це змінює значення громадських туалетних кімнат як місць для задоволення базових потреб. 
 
Туалетні  кімнати більше не є просто туалетними кімнатами. Наприклад, вони перетворюються на «салон краси» для нанесення макіяжу, гардеробну перед вечерею або місце для звичайного миття рук після їжі.

Рішення Tork для догляду за шкірою

Skincare_dispensers_rectangle.jpg
Задоволеність відвідувачів залежить від вас, а засоби Tork для догляду за шкірою допоможуть вам створити позитивні та тривалі враження від туалетної кімнати. Серед нашої продукції та диспенсерів для туалетних кімнат ви можете вибрати правильне рішення для гігієни руки для вашої туалетної кімнати. Дізнатися більше про асортимент нашої продукції

Експеримент «Вантажівка з милом» (Soap Truck) від Tork

Щоб вивчити майбутнє гігієни рук, ми розпочали незвичайний експеримент на популярному фестивалі їжі в Ріо-де-Жанейро Використовуючи нашу «Вантажівку з милом», оснащену чистою водопровідною водою та якісним милом з нашої лінійки засобів для догляду за шкірою Tork, ми вирішили з’ясувати, чи можна покращити враження гостей, якщо у них буде  доступ до засобів гігієни рук. Дивіться результати!

Ваша компанія готова до цих змін?

Збільшення урбанізації означає, що ваша туалетна кімната повинна відповідати новим вимогам. Нижче наведено кілька порад, які допоможуть створити чудові враження у  ваших гостей:

 • Поставте себе на місце ваших гостей

  Чи добре обладнана туалетна  кімната для задоволення всіх  потреб, наприклад, зняття макіяжу, прочищення носу тощо? Чи відповідає вона загальним очікуванням від такого приміщення?

 • Задоволений  персонал — задоволені гості

  Переконайтеся в тому, що туалетну кімнату легко прибирати, а диспенсери повинні бути легкими в обслуговуванні, забезпечуючи високу прохідність без черг.

 • Враховуйте всі п’ять органів відчуттів

  Максимально ефективно використовуйте відчуття для покращення враження ваших гостей: аромат і відчуття мила або рушників на дотик можуть бути настільки ж важливими, як і їхній вигляд.

Woman_standing_rectangle.jpg
 • 43% відмовились від відвідування  закладу харчування через відсутність засобів для гігієни рук*
  *Опитування проводилося з 20 листопада по 4 грудня 2017 року. Відповіді надали 15 530 респондентів у 15 країнах. Незалежна фірма United Minds провела опитування за допомогою постачальника послуг опитування CINT.
 • 7 із 10 вважають, що відсутність засобів гігієни обмежує їх життєві можливості*

Подаруйте вашим гостям чудові враження та комфорт від миття рук

Women_square.jpg

Створені, щоб справляти враження

 • Диспенсери, які отримали нагороду Red Dot Design Award, є в широкому асортименті, аби відповідати різним вподобанням щодо різних  туалетних кімнат.  
 • Сертифікована «проста у користуванні» система покращує враження ваших гостей від миття рук.
Open_dispenser_square.jpg

Створені для оптимізації робочих процесів

Soap_dispenser_square.jpg

Створені для покращення гігієни

 • Герметичні одноразові картриджі запобігають забруднення мила.
 • Перевірений дерматологами склад безпечний для користувачів і зменшує вплив на довкілля.

Чи знаєте ви?

Skincare_logotypes_rectangle.jpg
Наша продукція була сертифікована як "легка в користуванні" Шведською асоціацією ревматологів, а наші диспенсери серіїTork Image Design™ виграли престижну премію Red Dot в категорії "Дизайн продукції". 
 
Інгредієнти, які ми використовуємо у засобах для догляду за шкірою, ретельно підібрані. Наші засоби пройшли дерматологічну перевірку, з метою забезпечення їхньої безпечності для користувачів та зменшення ризику алергічних реакцій. Більшість наших засобів відповідають суворим екологічним вимогам ЄС та Nordic Swan.