Представляємо серію люксових серветок LinStyle®

М'якші й текстурніші, ніж стандартні паперові серветки, вироби серії LinStyle з поліпшеними поглинальними властивостями забезпечують надзвичайний досвід споживання їжі, хоч їх вартість становить лише незначну частку від ціни текстильних серветок. Забезпечте розкішний вигляд і відчуття дотику до текстилю, насолоджуючись простотою використання одноразових серветок.

Насолода для всіх органів чуття

Враження гостя про ваш ресторан складається з багатьох елементів. Перед тим як відвідувачі скуштують перший шматочок страви, чимало деталей середовища ресторану можуть вплинути на їхню думку про апетитність їжі. Скористайтеся цим!

 • Веселка барв багато на що здатна

  Серветки LinStyle® представлено в широкій гамі класичних і сучасних кольорів, у томі числі чотири новинки: лазуровий, кораловий, гірчичний та антрацитово-сірий. Ми полегшили сервірування, завдяки чому можна підкреслити тематичність і неповторний стиль вашого ресторану, подаючи найсучасніші страви від шефа або перевірені класичні страви. А для задоволення індивідуальних потреб спробуйте опцію друку згідно з вимогами клієнта (Custom Print).

 • Нова брошура про відповідність страв і серветок

  Коли йдеться про їжу, очі можуть бути більш суб'єктивним поціновувачем, ніж смакові рецептори. Дослідження демонструють, що кольори, які оточують страву, можуть суттєво впливати на сприйняття смаку. Ми зацікавилися цим фактом і в співпраці з кулінарним стилістом і шеф-кухарем Ліною Лундгрен створили брошуру про поєднання страв із серветками. Прокрутіть донизу, щоб завантажити брошуру та знайти ідеальне поєднання кольорів для ваших страв. 

 • Перевдягніть свій стіл разом з Tork LinStyle!

  Створи особливий настрій з новими серветками та широкою палітрою кольорів Tork LinStyle.

 • Як зробити десерт солодшим?

  Замість додавання цукру спробуйте подати його з кораловою серветкою.

Які серветки LinStyle® відповідають вашим потребам?

Звертайтеся до нас, щоб обговорити вашу діяльність і замовити зразки.

Зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами

Введіть Ваше ім'я
Введіть Ваше прізвище
Введіть вірну адресу ел. пошти
Назва компанії
Please enter phone
Введіть повідомлення
500  
Please populate recaptcha
У цю форму необхідно ввести ваші контактні дані, щоб ми могли зв'язатися з вами стосовно вашого запиту. Ознайомтеся з нашими правилами користування та політикою конфіденційності, у яких вичерпно викладено, як саме ми захищаємо надану вами інформацію й керуємо нею.
Підтвердьте, що ви ознайомилися з інформацією щодо персональних даних та правил користування.

Дякуємо, ми отримали ваше повідомлення і незабаром зв'яжемося з вами.

Закрити

anthracite.jpg

Завантажити брошуру

5 MB